10 שמלות קוקטיילים של לוח רשת אלגנטיות ללבוש בחתונה של אחותך

Oct 21, 2022 Uncategorized

הנדרים נלקחו והזוג לקח את השמחה הראשונה שלהם במכונית סוערת ברחבי העיר. הכלה מוזנת כעת לקבלת הפנים, וכפי שושבינה ואחיה, אתה צריך לנהל את המופע.
[קרא גם: רעיונות צבעוניים לשמלות שושבינה]

יש המון מתרוצץ לעשות, ולפעמים שמלה ארוכת שנים, ללא קשר לקסם שהוא מביא ממך, יכולה להוות מכשול. להלן עשר שמלות קוקטייל פנל רשת סקסיות הטובות ביותר שתוכלו ללבוש, ולגנוב הרבה יותר מסתם מבט מתואר ראשון וזכאים שנושאי חתן המשתתפים בחתונה!
הדהים אותם בשחור
שמלת רשת שחורה לוחית שחורה שיושבת יפה על המסגרת שלך ומחבקת את הגוף חזק, העשויה מבד קל ומתיחה תהיה חמה ללבוש. אביזרים מינימליים לסיום המראה עם תיק מצמד בהדפס ג’רזי בוקה ג’וניורס בעלי חיים מוציאים את הצד הפראי שבתוכך!
מקור: pinterest.com ליופי בגודל פלוס
LBD שחור עם לוח רשת לזרועות והשרוולים, וחריץ רשת סקסי לצד. עקבים לכפות הרגליים ושפתיים ורודות עירום, היו שומרים על נערי המאהבים מסביב, מחוברים למושביהם! מי לא ירצה לבקש ממך ריקוד או אולי תאריך קדימה!

מקור: שמלת Pinterest.com א
הביאו את האדיבות המוזרה ואת התמימות המקסימה במפץ ותערובת בחתונת האחיות שלכם. שמלת שולי צבעוני עם דפוסי פרחים והדפסים ג’רזי אוטרכט תיצור קסם!
מקור: Pinterest.com א
עבור חובב הכחול וכל הדברים בהירה, חתונת האחיות שלך היא המקום בו החצאית הכחולה של התינוק הזו הייתה יושבת עליך בדיוק כמו שצריך. עם ציפוי רשת כחול, השמלה מביאה את המגע התמים בוודאות, ללבוש אותו עם עקבים ונדנדה את הלילה!

[קרא גם: כיצד ללבוש שמלות קצרות]
מקור: pinterest.com אח ורשת
שמלת קוקטייל תחרה כחולה עם ציפוי רשת לחזה וקו החזה, די מרמזת ועם זאת עם הצהרת אופנה נועזת בחתונת האחיות שלך לעשות!

[קרא גם: כיצד ללבוש תחרה]
מקור: Pinterest.com שמלת קוקטייל Bodycon Bodycon
גוף לבן לבן עם דפוסי פרחים שחורים לקבלת הפנים בערב יביא לך את הנגיעות החושניות והמיסטיות. חשבו על קווי המתאר והעקומות שגונבים את ההצגה!

[קרא גם: כיצד ללבוש פינק לתינוק]
מקור: pinterest.comlady באדום
השמלה האדומה של Moschino עם Mesh כמגע מפתה, ערעור די שמרני וקלאסי לקבלת הפנים לחתונה הערב. לא ניתן היה לעשות טוב יותר את העיר אדומה ובתחושת כבוד, לא ניתן היה לעשות טוב יותר!
מקור: Pinterest.comA תחרה לבנה וחצאית טוניקה קצרה רשת
נראה כי ערבי קוקטיילים וקבלת הפנים לחתונה הם תקופה בה הרבה היו נפגשים ומברכים, ועליכם ללבוש את ההרכב הנכון כדי להיות מרכז תשומת הלב. מי יודע מי צופה בך, אבל בוודאות רבים היו כשאתה לובש את שמלת הקוקטייל הרשת והטוניקה של כל הלבנה לערב!
מקור: Pinterest.com עם מספר רב של סגנונות יצירתיים הרבה יותר עבור האחות –OF– הכלה לבחירה, אנו מקווים שתמצאו את השמלה הטובה ביותר הבאה לקבלת הפנים והאירועים של הקוקטיילים. זכרו, כמו שאומרים, האחים הצעירים יותר הוא הבא בתור, ואם אתם רוצים שהגברים שם יביטו באהבה עליכם, זו הסיכוי שלכם!
תיהנו ותבחרו את שמלת פאנל הרשת הנכונה לערב קדימה, ובחרו אחת שהיא נוחה מספיק ללבוש, מכיוון ג’רזי מונפלייה שיהיו הרבה להתרוצץ לעשות!

pmy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *