כלי המסחר: מומנטום

Oct 29, 2022 Clothing Accessories

קאט סיפרה לי על תוסף כרום שנקרא לאחרונה מומנטום, ואני כל כך שמחה שהיא עשתה, כי זה עוזר לי לאורך כל היום. (התחושה הכללית שלי לגבי זה היא “איפה היית כל חיי העבודה שלי?”) על פי חנות האינטרנט של Chrome, 3,000,000+ אנשים גם הורידו את זה.
הכלי הזה די פשוט, אך יעיל באמת. בכל פעם שאני פותח כרטיסייה חדשה ב- Chrome, זה מראה לי את הזמן, ברכה, תמונת טבע יומית, הטמפרטורה, והכי חשוב, רשימת המטלות שלי. (ראה צילום מסך לעיל.) התמונה למעלה אינה כוללת כמה תכונות שכיביתי, כולל קישורים, חיפוש, אתרים שביקרו ביותר והצעת מחיר מעוררת השראה יומית. יש גם קיצורי מקלדת, אבל לא טרחתי עם אלה.
{קשור: כיצד לעקוב אחר העבודה עד- dos}
היתרון העיקרי של השימוש במומנטום הוא שרבים פעמים ביום, מוצגים לי את ה- DOS החשוב ביותר שלי. הם בלתי נמנעים! בדרך כלל גם אני משאיר כרטיסיית תנופה פתוחה כל היום.
קל מאוד להשתמש בפונקציית רשימת המטלות-פשוט הקלד את המשימות שלך (ושנה את שם במידת הצורך), סדרן אותן מחדש אם תרצה ולחץ על התיבות כדי לבדוק אותן. המשימות שהושלמו (שתמיד מניעות אותי לראות, אבל אתה יכול להסתיר אותן) מוסרות בסוף היום.
אתה יכול לשדרג ל- Plus ($ 39.95 לשנה, 4.95 $ לחודש) עבור הרבה יותר תכונות, כולל ספירה לאחור (לתאריכים ולמועדים), צלילים, שעונים עולמיים ותמונות וציטוטים בהתאמה אישית. אתה יכול גם לשלב תנופה עם אפליקציות כמו Todoist, Trello, Basecamp ו- Asana.

עדכון: מומנטום זמין גם ל- iOS!
{קשור: כיצד לנהל את רשימת המטלות שלך בעבודה}
קוראים, האם השתמשת במומנטום? האם אתה אוהב תוספי פרודוקטיביות אחרים כרגע?

pmy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *