יום העצמאות-חבילת מעצבים בחינם לחלוטין

Jun 29, 2022 Clothing Accessories

יום הסתמכות עצמית-וקטורים בחינם לחלוטין כמו גם אייקונים
ה- 4 ביולי משתפר כמו גם אז ירדנו לעבודה. יום ההסתמכות העצמי הוא חג לאומי המסומן בתצוגות פטריוטיות ולכן בחרנו לייצר חבילה שתסייע לכם לקיים אינטראקציה מסר טוב כמו גם לחגוג תרבות עשירה במיוחד. יצרנו צרור של וקטורים ליום ההסתמכות העצמית החינמית לחלוטין כמו גם אייקונים שתוכלו להשתמש בהם בפרויקט יום ההסתמכות העצמי שלכם.
הצרור כולל 4 וקטורים עם היבטים מדגל ארה”ב. להיות חדשני עם דגל זה לא פשוט ולכן בחרנו במושגים הטובים ביותר שאנו עשויים לגלות שם בחוץ. אלה כוללים דגל מבנה מצולע שנראה נחמד באמת, רקע משושה של יום העצמאות עם צבעי דגל ארצות הברית שעשויים להיות משמשים למבצעים, עלונים, הדפסים כמו גם עיצובים אחרים. כמו כן יש לנו גופן טרנדי המשמש ל -4 ביולי עם צורות בהתאמה אישית על רקע מופשט משולש כמו גם עיצוב ברקע גראנג ‘עם כוכבים ענקיים.
חבילת האייקונים של סמלים לאומיים בארה”ב כוללת: סמלים היסטוריים, אוכל סמלי כמו גם משקאות, בעלי חיים, אביזרים, סמלים, סרטים וכו ‘. מושלם לפרויקטים של יום העצמאות.
כל הווקטורים כמו גם חבילת האייקונים הם בחינם לחלוטין להורדה ממלאי וקטור פתוח. אתה יכול ללחוץ על התמונות למטה כדי לעבור ישירות לדף ההורדה.

0/5 (0 ביקורות)

pmy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *