זנים שונים של ביגוד סיטונאי לסוגים שונים של אימון

Sep 1, 2022 Uncategorized

זנים שונים של ביגוד סיטוני לסוגים שונים של אימון
02/10/2018, הועלה על ידי Alanic Global
נישת בגדי הפעיל התפוצצה במהלך השנים האחרונות. יצרנים משתמשים באוסף משמעותי של בגדי אימון סיטונאיים שלא רק נוחים במיוחד עם אוורור יעיל ותכונות פיתול, אלא שהם אופנתיים באותה מידה. זה נותן לשירותים הקטנים בשפע של אפשרויות לבחור בתפזורת המשלימה היטב את דרישות הלקוחות שלהם.
שלוש קטגוריות של אימון
ישנם המון סוגים שונים של אימון שעליך להתחשב בהם בזמן קבלת בגדי אימון סיטונאיים, שכן כל אחד מהם מחייב זנים של הלבשים הנעים בבדים ובמכונות שלהם. אם לומר זאת באופן נרחב, תוכלו לסווג אימון לשלוש קטגוריות-

סיבולת- כולל הליכה, ריצה קלה, ריקודים, שחייה ועוד;
חוזק- כולל הרמת משקולות, רצועות התנגדות, שכיבות סמיכה ועוד;
גמישות- כוללת סוגים שונים של מתיחות, יוגה ועוד.

תחתיות הן השליט
שלא כמו כל נישה אחרת, כאשר זה נוגע לבגדי אימון, הלקוחות מתעדפים תחתונים בחלקו העליון. החלק התחתון האידיאלי חשוב מאוד- הוא הופך את כל האימון להרבה יותר נוח וקל. אז כשאתה פונה להשיג בגדי אימון סיטונאיים, הקדיש זמן רב במחלקה זו.

למכנסיים אתלטים גברים מדורגים גבוה לגברים; ההתאמה שלהם שונה- חלקם רופפים בעוד שאחרים צמודים- זה באמת תלוי בהעדפה של האדם. בדרך כלל הם מיוצרים עם תערובת הכותנה והם מצויינים ב- DRI. אחרי מכנסיים אתלטים אחריה מכנסיים קצרים. הם הרבה יותר קלים ונוחים; דוקרן הביקוש שלהם במהלך הקיץ. ואז מגיעים מכנסי הזיעה- עשויים מכותנה- הם אלגנטיים מאוד ואנשים מספרים אותם גם כשלא מסתדרים.

עבור נשים- חותלות ומכנסי יוגה הם ללא ספק המועדפים ביותר על הנשים. קל מאוד, פריט זה יושב בתמצית רמת הנוחות. עוקב אחר היוגה קפריס; בדומה למכנסי יוגה, הם מאוד נוחים- רק באורך של ¾. מכנסיים קצרים הם כמובן חביב נוסף, יחד עם מכנסי טרנינג ומכנסיים.
צמרות מסוגננות
לקוחות חפורים בסגנון כאשר זה נוגע לצמרות האימון; אז אתה צריך לאסוף בגדי אימון בסיטונאות נוחות וסגנון באופן שווה.

קיימים הרבה יותר פריטים במחלקה הזו עבור אחד מהמינים. חולצות טריקו עומדות בראש רשימת הביקוש- שדרשו נשים וגברים כאחד. טייז פולו, קפוצ’ונים ומעילים הם פריטים אחרים שנמצאים תמיד במיינסטרים בנישה לבוש פעיל. כמו כן אתה צריך להיות זהיר מאוד כשאתה מקבל חזיות; הרבה סוגים של חזיות זמינים כיום בשוק; מתוכם, חזיית הספורט והעטיפה הם מאוד דרושים.

אביזרים אחרים- בעת הזמנת בגדי אימון סיטונאיים, תוכלו גם להסתכל על כמה פריטים אחרים שאינם רק תחתיות ופסגות, כמו גרביים, כובעים, ראש, פסי כף היד וזרוע ועוד.

תגיות:
לבוש אימון סיטונאי
אימון סיטונאי לבוש ארה”ב
בגדי אימון סיטונאיים
בגדי אימון סיטונאיים
בגדי אימון סיטונאיים ארה”ב
בגדי אימון סיטוניים

0 0 קולות
דירוג מאמרים

התחברות

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

0 תגובות

פידבקים מקוונים
צפה בכל התגובות

pmy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *