Archive: May 30, 2022

Uncategorized

תחת עטיפות: מהדורת סרבל

סרבל: דיאן פון פורסטנברג (גם כאן כמו גם אפשרויות דומות כאן, כאן, ממש כאן וכאן) | ז’קט: ישן ככל שיהיה דומה כאן, כאן וממש כאן | Minaudière: דומה כאן וכאן | שרשרת: c/o ג’ולי ווס | נעליים: c/o אן טיילור

[TheFeedProducts style = ‘ארבע’]

< >

ממשיך בסגנון של חתיכות גלישה-טסטיות מסורתיות של אתמול, המגוונות להפליא, אני מספק לך את סרבל העטוף של DVF. כמעוצב למעלה, השתמשתי במוצאי המבוגרים הנפלאים האלה במוצאי שבת האחרון. עם זאת, כמו בן דודו, שמלת העטיפה, היא גמישה במיוחד כמו גם (עם שינויים בסטיילינג קלים) ניתן להשתמש גם במהלך שבוע העבודה, כמו תמיד, שהיא מתאימה לסביבת המשרד הספציפית שלך. במיוחד לאלו מכם העובדים במקצועות חדשניים, סרבל יכול להיות חלופי רשמי נהדר לחליפה אפלה. ולגבי ימי שישי שבהם אתה דורש משהו שעובר במהירות מהיום ללילה, לא ניתן לנצח את התינוק הזה. שישי שמח!

Uncategorized

10 וקטורי סנטה קלאוס המובילים

אני יודע שחג המולד עדיין לא כאן, אבל למרות זאת, יש לנו פחות מ -14 יום נשארים עד שסנטה קלאוס יראה את הבית שלנו. סנטה קלאוס הוא דמות היסטורית שמובנת ואהבה בכל פינות העולם. נראה שהוא היחיד שמסוגל להביא אושר ברחבי העולם רק ביום אחד. אז אין צורך לציין כי ברכישה כדי לחגוג את התקופה המהממת ביותר בשנה, אנו זקוקים לקטורי סנטה קלאוס מעוררי השראה.
נחש מה ? FreePik מסייע לנו שוב באוסף פנטסטי של וקטורי סנטה קלאוס. ניתן להוריד את כל הווקטורים עבור חינם רק על ידי לחיצה על התמונות למטה.
10 וקטורי סנטה קלאוס המובילים

0/5 (0 ביקורות)

Uncategorized

חופשי השבוע – וקטור אופנוענים בחינם

אנו שמחים להכניס מחדש את קטע הווקטור החינמי שלנו לחלוטין באתר Tshirt-Factory, שיבקש את כולם. אולי בסופו של דבר היית רגיל בכך שאנחנו מספקים מעט מכל דבר, כולל גרפיקה בחינם לחלוטין, באיכות גבוהה, המיוצרת על ידי כמה מהמעצבים התורמים שלנו.
הפעם, סגנון הווקטור החינמי לחלוטין מוצע לזמן מוגבל – זה שבוע אחד – כאשר אתה יכול לקבל גישה אליו כמו גם להוריד אותו רק על ידי השארת כתובת הדוא”ל שלך שם נוכל לשלוח את החומר. עם זאת שמרנו גם על החומרים הישנים שסיפקנו כהורדות בחינם לחלוטין לאורך זמן, כך שאם אתה חדש במפעל Tshirt, אתה יכול להוריד את אלה בכל סוג של זמן. הם מוצעים לצמיתות בחלק זה.
כשחוזרים ל”חופשי השבוע לגמרי “, כפי שאנו רוצים להתקשר אליו, זהו כרגע הדפס חולצות טי מרוץ, בצבע אחד שתוכלו להשתמש בו עם AI CS4 כמו גם EPS CS4. אל תשתמש בסגנון לפונקציות תעשייתיות, כמו גם וודא שאתה מספק דירוג אשראי למקור כשאתה משתמש בו.
המחבר הוא המאייר האינדונזי נורול הידאיט, מי הוא גם לוגו מומחה ומעצב חולצת TSH. מרגיש חופשי לחלוטין לראות הרבה יותר מהעבודה שלו בדף הפרופיל שלו.
ספר לנו אם אתה אוהב את זה כמו שאתה יכול גם לשלוח את הטיפים שלך בקטע התגובות. הראה לנו את המעצב שאתה מעריץ מהתיק שלנו, כמו גם אולי נוכל להקים עבורך סגנון מקורי חדש, בסגנון שאתה אוהב.

0/5 (0 ביקורות)

Uncategorized

גרפיקה מעוררת השראה של היום – אמנות אגדות

מכיוון שהלכנו המלצות משלנו מפוסט המוטיבציה של אתמול, אנו הופכים את השבוע שלנו לטוב יותר כמו גם הרבה יותר פרודוקטיבי. כמו גם להישאר ברוח של סביבה חדשנית כמו גם מרוצה שהאמינו שאנחנו עשויים להחזיר אותך אחורה עם כמה אמנות אגדות, שמציבה את כולם במצב רוח נהדר.
יש לנו איורים מקוריים של הנזל כמו גם גרטל, פרשנות עכשווית במיוחד של אליס בארץ הפלאות, ילד כמו גם שועל כמו גם הקפטן הקדחתני תמיד ברור. תיהנו בגיבורי הנוער שלכם בצורה מסוימת בדרך אחרת של נקודות מבט צבעוניות:
הפלאת ההולנדית קיד כמו גם פוקס -קפטן ברור מאליו שמחה את הקצה בארץ הפלאות

0/5 (0 ביקורות)

Uncategorized

בגדי Kvlture – בגדי רחוב אפלים

בגדי Kvlture כמו גם הקולקציה החדשה Gear Streetwear
בגדי Kvlture החלו בסוף 2011 שנמצאה במערות של בוקית טימה. הסגנונות מתמקדים בנושא הנסתר כמו גם בנושא ניאו-פגאני, כך שתוכלו להתקשר לכיוון זה לביגוד רחוב אפל. אם אתה מעריץ קשה של אליסטר קראולי קו חולצות טי זה מוקדש לך. Kvlture פותח על ידי חטאים, מינימליזם, כמו גם אידיאליזם כמו גם עלה מהמערה כדי להחתים את עצמו בשוק של ימינו כחילול השם התרבותי. אתה יכול להציע עם זה? אתה יכול לראות הרבה יותר מהאוסף המדהים שלו באתר האינטרנט שלהם.

0/5 (0 ביקורות)