חופשי השבוע – וקטור אופנוענים בחינם

May 15, 2022 Uncategorized

אנו שמחים להכניס מחדש את קטע הווקטור החינמי שלנו לחלוטין באתר Tshirt-Factory, שיבקש את כולם. אולי בסופו של דבר היית רגיל בכך שאנחנו מספקים מעט מכל דבר, כולל גרפיקה בחינם לחלוטין, באיכות גבוהה, המיוצרת על ידי כמה מהמעצבים התורמים שלנו.
הפעם, סגנון הווקטור החינמי לחלוטין מוצע לזמן מוגבל – זה שבוע אחד – כאשר אתה יכול לקבל גישה אליו כמו גם להוריד אותו רק על ידי השארת כתובת הדוא”ל שלך שם נוכל לשלוח את החומר. עם זאת שמרנו גם על החומרים הישנים שסיפקנו כהורדות בחינם לחלוטין לאורך זמן, כך שאם אתה חדש במפעל Tshirt, אתה יכול להוריד את אלה בכל סוג של זמן. הם מוצעים לצמיתות בחלק זה.
כשחוזרים ל”חופשי השבוע לגמרי “, כפי שאנו רוצים להתקשר אליו, זהו כרגע הדפס חולצות טי מרוץ, בצבע אחד שתוכלו להשתמש בו עם AI CS4 כמו גם EPS CS4. אל תשתמש בסגנון לפונקציות תעשייתיות, כמו גם וודא שאתה מספק דירוג אשראי למקור כשאתה משתמש בו.
המחבר הוא המאייר האינדונזי נורול הידאיט, מי הוא גם לוגו מומחה ומעצב חולצת TSH. מרגיש חופשי לחלוטין לראות הרבה יותר מהעבודה שלו בדף הפרופיל שלו.
ספר לנו אם אתה אוהב את זה כמו שאתה יכול גם לשלוח את הטיפים שלך בקטע התגובות. הראה לנו את המעצב שאתה מעריץ מהתיק שלנו, כמו גם אולי נוכל להקים עבורך סגנון מקורי חדש, בסגנון שאתה אוהב.

0/5 (0 ביקורות)

pmy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *