10 אתרי האינטרנט הקטוריים ביותר בחינם לחלוטין!

Aug 5, 2022 Clothing Accessories

אמנות וקטורית בחינם לחלוטין מכיוון שאמנות קליפ מבוקשת מאוד, אך מציאת אומנות וקטורית איכותית בחינם אינה קלה כמו שאתה חושב, ולכן חיפשנו באינטרנט למצוא את אתרי האמנות הווקטוריים הטובים ביותר בחינם, בהם אתה יכול להוריד מאות גרפיקה בחינם! להלן 20 מהמקומות הטובים ביותר למצוא גרפיקה וקטורית בחינם לחלוטין.
1. Vector4 Free.com הוא אתר המוקדש לגרפיקה וקטורית בחינם לחלוטין: Adobe Illustrator AI, EPS, PDF, SVG, Corel Draw קבצי CDR לחלוטין להורדה – זה מה שתוכלו למצוא כאן. כדי להקל על עבודתך כל הפריטים מסווגים לפי תגיות.

2. Freevectors.net, גלריה מקוונת של חינם לחלוטין לשימוש בגרפיקה וקטורית. כל התמונות באתר זה בחינם לחלוטין לשימוש אישי וניתן להשתמש בהן רבות מהן באופן מסחרי.

3. Vecteezy היא קהילה של אמנות וקטורית. הם מציעים מקום לאמנים וקטוריים ליצור ולהחליף מגוון של גרפיקה וקטורית בחינם לחלוטין כמו סמלים וקטוריים, דפוסי וקטור, מערבולות וקטוריות, פורחים ודברים מגניבים אחרים כדי לשפר את העיצובים והיצירתיות שלך.

4.123freeVectors.com הוא אתר וקטור מלאי הולך וגדל לחלוטין. הטוב ביותר עכשיו מעל 1000 וקטורים בחינם לחלוטין ממוינים לפי קטגוריות מורכבים יחד להורדה.
אתרי אמנות וקטוריים בחינם 5. VectorPortal.com הוא מאגר נתונים ענק של וקטורים בחינם לחלוטין בהם המשתמשים יכולים להשתמש בחופשיות לפרויקטים המסחריים והאישיים שלהם. בחמש שנות קיום הם נבחרו בעקביות כעשרת המשאבים הווקטוריים החינמיים המובילים לחלוטין על ידי אתרי עיצוב גרפי שונים.
אתרי אינטרנט וקטוריים בחינם של אתרי אמנות וקטוריים בחינם 6. ב- FreeVectorDownload.com תוכלו למצוא את הגרפיקה הווקטורית הטובה ביותר בחינם של אמנים וקטוריים. הזכויות היוצרים של הווקטורים שייכים לסופרים המקוריים, הם חופשיים לחלוטין לשימוש אישי ולא מסחרי / בחינם לחלוטין לשימוש לא מסחרי ציבורי רק מזכיר את המחברים. אם אתה מעצב וקטורים של Illustrator ורוצה להציג את הווקטורים שלך בחינם או תמונות PSD, אל תחמיץ את המקום הזה!
אתרי אמנות וקטוריים בחינם 7. VectorJunky.com היא גלריה מקוונת של גרפיקה וקטורית בחינם לחלוטין.
אתרי אמנות וקטוריים בחינם 8. FreeVector.com, אתר המוקדש לאמנות וקטורית בחינם לחלוטין. התחל להוריד את קבצי ה- Illustrator EPS, AI, JPG, PDF ו- SVG מאוסף הווקטור הענק שלהם. באתר הווקטור החינמי לחלוטין תוכלו למצוא אלפי גרפיקה וקטורית איכותית שנוצרו על ידי מאיירים מוכשרים, טפטים, תבניות ויישומים בחינם לחלוטין.
אתרי אמנות וקטוריים בחינם 9. VectorVault ממשיך לשאוף להיות המקור העליון לאמנות וקטורית. הם מחפשים ברציפות אחר דוגמאות חדשות ומרגשות לעבודה שנוצרו עם פורמט עיצוב מובהק זה. למדו, דנו, שתפו, התחברו, מקדמים והענגו על הטוב ביותר שיש לעולם האמנות הווקטורי להציע.
אתרי אמנות וקטוריים בחינם 10. Dragonartzdesigns אינו אתר וקטורי בחינם לחלוטין לפספס!
אתרי אמנות וקטוריים בחינם אתרי אמנות וקטוריים בחינם

0/5 (0 ביקורות)

pmy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *