4 דברים שאתה צריך בציוד הוקי הקרח שלך באוסטרליה!

Sep 11, 2022 Clothing Accessories

4 דברים שאתה צריך בציוד הוקי הקרח שלך באוסטרליה!
05/10/2015, הועלה על ידי Alanic Global
קיום צוות הוקי קרח באוסטרליה בהחלט מחייב אותך שיהיה לך את כל הדרוש בערכת הספורט, נכון? הוקי קרח הוא בעיקר משחק מקורה ומשחק בעיקר על קרח בעזרת מקל ו”פאק “. זו הסיבה שבניגוד להוקי נפוץ, ספורט זה זקוק לציוד הרבה יותר מכיוון שהמשחק כולו משחק בסביבה “מצוננת” מדומה.

לכן, אם אתה מנסה למצוא ציוד הוקי קרח אוסטרליה לקבוצת הספורט שלך, אתה יכול בקלות לפנות ליצרני בגדי ההוקי הזמינים בזירה המקוונת. בדוק מהם הפריטים החשובים ביותר שערכת הספורט שלך צריכה להכיל.
גופיות הוקי קרח: ללא גופיות מתאימות, משחק הוקי קרח הוא כמעט בלתי אפשרי. לגופיות הוקי קרח יש מרחב מיוחד לרפידות הנשיאה והמרפק המוודאות את הנוחות של המשתמשים. לא רק זה, גופיות הוקי הקרח נושאות גם זהות הקבוצה המפרידה בין חברי הקבוצה שלך לשחקנים אחרים. בדרך כלל גופיות הוקי קרח הן גדולות מדי, הן בעלות צורה מרובעת כמו גם מעוצבת בבד מעט גמיש. אלה מורכבים גם מרצועת קרב הגורמת את הגופיות תקועות עם השכבה הפנימית של המכנסיים. עם זאת, ככל שהגופיות מתפתחות, הגרסאות הנוכחיות מגיעות עם צורה הרבה יותר מתאימה לצורה. כעת תוכלו למקם את הקנייה שלכם עבור גופיות הוקי קרח בהתאמה אישית אוסטרליה עם היצרנים המעולים שיעניקו לו את צורת החלום והצבע שלכם.

מכנסי הוקי: מכנסי הוקי הם בדרך כלל מכנסיים קצרים באורך הברך והגדולים ביותר שנלבשים מתחת לגופיות תוך כדי משחק הוקי קרח. מכנסי ההוקי תומכים בכריות המגן סביב הירך, הירכיים ואזורי עצם הזנב. יש ספורטאים שאוהבים ללבוש חגורות עם המכנסיים האלה. ציוד הוקי הקרח הנחשב אוסטרליה חברות מייצרות מכנסי הוקי פרימיום שתוכלו לרכוש בכמויות גדולות מהמלאי המקוון שלהן.

רפידות מרפק ונשיאה: למרות שלא כל הקבוצות משתמשות במרפק רפידות נשיאה, אך אלה מומלצות מאוד אם ברצונך לוודא שמאה אחוז הבטיחות של השחקנים שלך. באופן כללי, מרפק רפידות הנשיאה משמשות לאבטחת האזורים סביב כתף, מקלעת סולארית, עמוד שדרה וכמובן מפרקי זרוע. הרפידות מעוצבות עם אפוד שעבר ויש להן רצועות וולקרו לסגירה. לשחקן הוקי קרח יש נטייה להיפגע על ידי פאק או שחקנים אחרים ועלול גם ליפול על הקרקע הקפואה. לכן, כדי להבטיח אותם מכל מיני פציעות, נשיאה וכריות מרפק.

גרבי הוקי קרח: גרבי הוקי שונות מהגרביים הנפוצים מכיוון שאלו אין רגל מסוימת. גרביים אלה מיוצרות מצמר סינטטי, ומפנות מקום לשומרי השוק.

מלבד פריטים שצוינו לעיל, ישנם עוד כמה דברים שאתה צריך להוסיף לערכת הוקי הקרח שלך כמו קסדות, שומרים, גלגיליות, פאק הוקי שומר פה ומקל. והחדשות הטובות הן שתוכלו למצוא את כל אלה בקטלוגים של יצרני ציוד הוקי קרח באוסטרליה.

תגיות:

0 0 קולות
דירוג מאמרים

התחברות

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

0 תגובות

פידבקים מקוונים
צפה בכל התגובות

pmy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *