צרור Mockup מציאותי – 238+ פריטים

Aug 2, 2022 Clothing Accessories

צרור Mockup מציאותי
אנחנו כאן בעסקי העיצוב הגרפי וכולנו יודעים היטב עד כמה הופעות ראשונות בעלות השפעה. לפעמים המצגת עושה מחצית מהעבודה. זה מושך, מפתה ומכניס מוצרים לפרספקטיבה. אתה כמעצב מודע לשלל השימושים של המוצרים שלך, אך לקוחות, לקוחות – העין הלא מאומנת של הציבור, באופן כללי – אולי לא יראו זאת במבט ראשון.
ישנן תפיסות מוקדמות רבות לגבי לוגו או כיצד להשתמש בו. חלקם לא שמים כל כך הרבה דגש על הצגת המוצרים שלהם מכיוון שהם בטוחים שהאיכות מחלחלת בקלות והיא ברורה. ובכן, לא כל כך.
כשאתה מפעיל עסק, הלוגו הוא הזהות שלך, שאתה צריך להיות מסוגל לשלב עליו ובמגוון רחב של מדיומים – סוג זה של מבנה נעשה על ידי מעצבים מנוסים; באשר לצילומי מוצרים, אלה חשובים לחלוטין למכירה ושכנוע של מישהו לקנות. צרכנים אינם יודעים במודע מדוע הם בוחרים דבר אחד על פני האחר ברשת, אך אתה כמעצב עוסק בעסק של הכרת התכונות המדגישות של מצגות מקצועיות. עליהם להחליף את היעדר האינטראקציה הגופנית.
ללא קשר למה שאתה מוכר – איור דיגיטלי, תבניות אמנות, צילום, שירותים גרפיים או כל מוצרים פיזיים – אתה צריך להגביר את המשחק שלך ולהכניס את המוצרים שלך להקשר, להפוך אותם למציאותיים ככל האפשר. כך נוצר הצגת דיגיטלית מציאותית, וגם בגלל שלא כולם יכולים להרשות לעצמם אינספור צילומי תמונות לכל מוצר. במקום זאת, אתה יכול להשתמש בתבניות אלה כדי לשלב את המוצרים שלך ב”סיפור “.
ליתר דיוק, הסט הבא, שנוצר על ידי Pere Esquerrà, מכיל למעלה מ- 238 צילומים מציאותיים, בשווי 1135 $, יועילו מאוד למי שמחפש תבניות לוגו, ציוד אמנות/בירה/מעגלים ישנים וידאו, מרקמי צבעי מים. נוסף על כך אתה מקבל בונוס: גופן שינה. אבל אני יודע מה אתה חושב: זה יקר. מה אם אני אגיד לך אתה יכול להשיג את זה במחיר של $ 15 בלבד! זה נכון!
Graphicloot.com מציעה צרור מלא תושייה זה בשיתוף עם המחבר, במחיר סמלי שאומר, למשך זמן מוגבל. המוצר יועבר מייד לאחר שתסיים את הרכישה. ניתן להשתמש ביצירות אמנות לפרויקטים אישיים ומסחריים אך לא ניתן למכור מחדש את הקבצים מחדש.
להלן מספר דוגמאות מהצרור:

0/5 (0 ביקורות)

pmy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *